NASZA HISTORIA

Gnatyshyn Academy to nie po prostu kolejna szkoła fryzjerska. To miejsce gdzie zdobędziesz solidne podstawy i udoskonalisz swój warsztat. Oferujemy szeroką gamę kursów w zależności od poziomu umiejętności. Nie tylko nauczysz się technik fryzjerskich ale też nauczysz się je lepiej rozumieć. Nasze metody nauczania zostały specjalnie opracowane tak, aby kursant w oparciu o nasze techniki strzyżeń mógł rozwijać własny styl. Wyznaczyliśmy sobie wysokie standardy nauczania, pracujemy w małych grupach, stawiamy na maksimum praktyki przy czym każdy ma możliwość pracy we własnym tempie.

Gnatyshyn Academy to miejsce wymiany doświadczeń, nasi instruktorzy są nieustannie aktywni w branży fryzjerskiej, pozostajemy na bieżąco z trendami na świecie i sami je kreujemy. Wciąż szukamy nowych wyzwań, liczne nagrody i rosnące zainteresowanie naszymi kursami są tego dowodem.

To dynamiczny rynek, w którym trzeba cały czas być na bieżąco, dlatego każdy absolwent naszej Akademii może po kursie liczyć na pomoc opiekuna, żeby zachować aktualny stan wiedzy i móc weryfikować w praktyce pozyskaną naukę.

Polityka jakości

Сertyfikat ISO 9001

 

https://gnatyshyn-academy.com/wp-content/uploads/2023/03/Logo_ISO.png